۱۳۹۷ شنبه ۲۷ مرداد
شرح خبر
0 : 0 - 1397/3/14 - تعداد بازدید : 109
بازگشت 2 رام قطار مسافری زنجان – تهران و برعکس که در ماه رمضان حذف شده بود.
بازگشت 2 رام قطار مسافری زنجان – تهران و برعکس که در ماه رمضان حذف شده بود.

قطارهای ریل باس که به دلیل کمبود مسافر در ماه رمضان و کاهش ضریب اشغال قطارهای مسافری این منطقه حذف‌شده بود به خط بازگشت.

مدیرکل راه‌آهن منطقه شمال غرب کشور از بازگشت از 2 رام قطار مسافری زنجان تهران و برعکس به خط ریلی خبر داد.

علی خدایی گفت: قطارهای ریل باس که هفته گذشته به دلیل کمبود مسافر در ماه رمضان و کاهش ضریب اشغال قطارهای مسافری این منطقه حذف‌شده بود به خط بازگشت.

خدائی افزود : یک رام قطار جوپار با ظرفیت جابه‌جایی 320 مسافر در روز که روزانه صبح از زنجان به تهران و برعکس تردد می‌کرد، به خط ریلی بازگشت.

خدایی در ادامه گفت: در تلاش برای بازگرداندن قطار جوپار(سریع) زنجان تهران و بالعکس هستیم که پیش‌بینی می‌شود از 28 ماه رمضان این یک رام قطار نیز به خط ریلی منطقه شمال غرب بازگردد.

او تأکید کرد: با حذف این قطار، سهمیه مسافران آن در دیگر قطارهای مسافری لحاظ شده و مسافران به لحاظ تردد و جابجایی هیچ مشکلی ندارند.

خدایی درباره علت حذف شدن این قطارها گفت: کم شدن آمار تردد مسافران در هفته اول خرداد و هم‌زمان با ماه مبارک رمضان و کاهش ضریب اشغال قطارهای مسافری موجب شد تا قطارهای صبح ریل باس و ظهر جوپار زنجان تهران و برعکس حذف شود.

او تأکید کرد: حذف قطارهای مسافری به دلیل کاهش مسافر در ماه مبارک رمضان در کل شبکه راه‌آهن کشور اعمال‌شده است و فقط در منطقه شمال غرب نیست.

 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات  
تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal