۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
شرح خبر
0 : 0 - 1399/06/25 - تعداد بازدید : 23
افزایش 442 درصدی درآمد ریالی اداره کل راه آهن شمالغرب
افزایش 442 درصدی درآمد ریالی اداره کل راه آهن شمالغرب

مهندس خدائی مدیرکل راه آهن شمالغرب از افزایش 442 درصدی درآمد این اداره کل از حوزه حمل بار خبر دادند.

این مقام مسئول میزان درآمد راه آهن شمالغرب از اول سال جاری تا مورخه 21/6/1399 را پانصدو هجده میلیارد و دویست و هجده میلیون ریال بیان داشتند که حاکی از افزایش 442 درصدی در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل می باشد. در آمد راه آهن شمالغرب در مدت زمان یاد شده نود و پنج میلیارد و ششصد و هشتاد و هفت میلیون ریال بوده است.

مدیر کل راه آهن شمالغرب در ادامه ، مهمترین دلایل افزایش درآمد ریالی این اداره کل را ناشی از: استفاده حداکثری از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود و توجه به مقوله مهم بهره وری ، ارتباط مسستمر با مراکز صنعتی ، شناسایی چشمه های جدید بار ، انعقاد تفاهم نامه با صاحبان معادن ، صنایع و بار ، تسریع در انجام فرآیندهای تخلیه و بارگیری و مهمتر از همه تبدیل ایستگاه درجه 2 سلطانیه با یک اقدام جهادی و شبانه روزی به یک سایت بسیار مهم تخلیه و بارگیری و جذب و حمل محموله جدید کنسانتره سنگ آهن از مبداء این ایستگاه به مقصد سنگان در شرق کشور عنوان نموده و عمده اقلام بارگیری را علاوه بر کنسانتره سنگ آهن : غلات و نهاده های دامی ، خاک سنگ روی و شمش و آهن ، گندوله ، خمیر کاغذ ، گوگرد و ... بر شمردند .

مهندس خدائی در پایان از انعقاد تفاهم نامه های جدید با صاحبان بار و تبدیل ایستگاه های قروه و آذر پی به سایت های تخلیه و بارگیری در آینده نزدیک خبر دادند.
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal