۱۳۹۹ يکشنبه ۱۶ آذر
شرح خبر
0 : 0 - 1399/08/10 - تعداد بازدید : 124
با حضور وزیر راه و شهرسازی در ایستگاه راه آهن تاکستان مشکلات پروژه خط دوم راه آهن قزوین_زنجان در حوزه شهرستان تاکستان مورد بررسی قرار گرفت.
با حضور وزیر راه و شهرسازی در ایستگاه راه آهن تاکستان مشکلات پروژه خط دوم راه آهن قزوین_زنجان در حوزه شهرستان تاکستان مورد بررسی قرار گرفت.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عصر روز پنجشنبه مورخ 1399/8/8 به اتفاق سعید رسولی معاون وزیر و مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، جمالی پور استاندار و جمعی از نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی و مسئولین این استان به همراه مهندس خدائی مدیر کل راه آهن شمالغرب با حضور در ایستگاه راه آهن تاکستان ، مشکلات پروژه خط دوم راه آهن قزوین_زنجان در حوزه شهرستان تاکستان را مورد بررسی قرار داده و در راستای تسریع انجام امور در رفع مشکلات و موانع پروژه دستورات لازم را صادر نمودند.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید احداث خطوط دوم ریلی جهت افزایش ظرفیت جابه جایی بار و مسافر و همچنین کاهش مدت زمان سفر را اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی و راه آهن بیان و عنوان کرد، خوشبختانه پس از پایان عملیات دو خطه شدن راه‌آهن قزوین - کرج و بهره برداری از آن، هم اکنون نیز شاهد پیشرفت فیزیکی 80 درصدی این پروژه در مسیر خط آهن قزوین - زنجان هستیم.

همچنین مدیرعامل راه آهن گزارش پیشرفت پروژه و مسایل مربوط به خط دوم قزوین زنجان را به استحضار وزیر راه و شهرسازی رساند و محمد اسلامی ضمن ارزشمند دانستن و اولویت دادن به بهره برداری سریعتر از خطوط دوم در دست ساخت ، تسریع در اتمام پروژه های نیمه تمام وزارت متبوع را مورد تأکید قرار داد.


امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal